Zariadenie má multifunkčnú funkciu nastavenia a môže sa flexibilne prispôsobiť rôznym stavebným úlohám, ako je vŕtanie a demolácia. Či už ide o tvrdé materiály, ako sú betón a murivo, alebo vykonávanie jemných operácií, 28 mm vŕtacia kapacita KPQ20V-20 je vynikajúca a zaisťuje účinnosť a stabilitu postupu výstavby. Jeho výkonný energetický systém a technológia presnej riadenia umožňujú používateľom ľahko zvládnuť rôzne operácie, zlepšujú flexibilitu a presnosť výstavby.
Napätie batérie 20V
Kapacita 3,0/4,0/6,0/8,0AH
Vŕtacia kapacita 20 mm